Sanal Mağazamızdan tüm isteklerinizi temin edebilirisiniz...http://eticaret.hasgul.com.tr
Dünden Bugüne Yürüyüşümüz

    1979 yılında mütevazı bir fotoğraf stüdyosu ile sektöre adım atan Hasgül Fotoğrafçılık, zaman içerisinde fotoğraf sektörüne her türlü laboratuar hizmeti veren, sınırsız dijital çözümlerin sunulabildiği bir yapıya bürünür. Ayrıca imalat sektörünün ihtiyacı olan ürün çekimleri ve tasarımları konusunda  Pro-A1 Ajansı kurmuştur.
     Yaptığı işte, belirlediği standartlarla sektöre yenilikler katan Hasgül Fotoğrafçılık, bu konuda sürati ve hizmet kalitesini artırmak için, uzmanlaşmaya ve kurumsallaşmaya gitmiştir.Kendi iç yapısındaki şekillenmeyi tamamladıktan sonra, teknoloji ile fotoğraf sanatını birleştirmeyi başaran Hasgül, bu alanda sektördeki diğer kuruluşlara da yeni ufuklar açmıştır.  

Kalite Politikamız

     İşini seven ve alanında uzman bir ekibin yaptığı işi öncelikle kendisinin beğenmesi esasına dayanır. Tüm ürünler baskı aşamasından önce, kalite kontrol departmanın, estetik düşünebilen, renk bilgisi yüksek ve fotoğrafçılık deneyimi olan personeli tarafından, titizlikle kontrol edilir. Bu Hasgül Fotoğrafçılığın markalaşma faaliyetlerinin en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.
 
Haberler
Çavuşpaşa Şubemizde Fotoğraf Kampanyası
Şeker Bayramında Çavuşpaşa Şubemizde 0-5 yaş arası çoçuklar için düzenlediğimiz ücretsiz fotoğraf çekme kampanyamıza olan yoğun ilgi nedeni ile Kurban Bayramında tekrarlanacaktır.... devamı>>

RANDEVU
Gelin-damat ve tüm özel çekimleriniz için randevu almanızı öneririz. Size zaman ayırmamız ve çekimlerin daha kaliteli olması açısından...... devamı>>

Stüdyo Çekimleri

|

Sanatçı Çekimleri

| Ürün Çekimleri | Model Çekimleri

|

Baskı Üniteleri

   Stüdyomuzda, her türlü stüdyo fotoğrafları;vesikalık, gelin damat ,nişan , sünnet ve özel fotoğraf çekimleri profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.

   Firmamızda sanatçıların kaset ve özel fotoğraf çekimleri yer ve mekan farkı gözetmeksizin her türlü ortamda itinalı   şekilde yapılmaktadır.
 

   Firmamız bünyesinde ürün ve sanayi çekimleri, profesyonel ekibimiz tarafından teknolojiye uygun şekilde çekilmekte ve tasarımı yapılmaktadır.
 

   Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda her türlü mekanlarda model  fotoğraf çekimleri yapılmakta ve fotoğraf albümleri hazırlanmaktadır.
 

   Firmamız baskı kalitesini Fujifilm frontier 370 minilap baskı makinesi ile yakalamış olup, büyük ebat baskılarımızda Durts epsilon baskı ve Colenta banyo makinesini tercih etmiştir.